Zakup biletów autobusowych w dniu 31 grudnia 2020 r.

Szanowni pasażerowie, w związku z koniecznością przeprowadzenia inwentaryzacji oraz wprowadzeniem zmian w oprogramowaniu biletomatów, uprzejmie informujemy, że w dniu 31 grudnia 2020 r. wprowadzone zostaną ograniczenia w możliwości zakupu biletów autobusowych w następujących kanałach dystrybucji:

• biletomaty stacjonarne – wyłączenie kanału sprzedaży w dniu 31 grudnia 2020 r. od godzin porannych;
  • Punkty Obsługi Pasażera – wyłączenie kanału sprzedaży w dniu 31 grudnia 2020 r. od godziny 13:00.

W tych dniach bilety będą dostępne:

• w ponad 150 punktach handlowo-usługowych (kioski, sklepy, placówki pocztowe) – możliwość zakupu biletów jednorazowych. Punkty zlokalizowane w granicach administracyjnych Gminy Bielsko-Biała oraz na terenie gmin ościennych: Czechowic-Dziedzic, Wilkowic, Jasienicy i Bestwiny. Wykaz punktów jest dostępny na interaktywnej mapie.

Zachęcamy do wcześniejszego nabycia odpowiedniej liczby biletów.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.