Akcja MASKA 2020

W związku z utrzymującym się stanem epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2), 23 listopada br. rozpoczęła się po raz kolejny akcja MASKA 2020 – tj. kampania informacyjna skierowana do pasażerów komunikacji zbiorowej w Bielsku-Białej, której celem jest przypominanie o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas podróży autobusami oraz w trakcie oczekiwania na przystankach autobusowych.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej wraz z przedstawicielami Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o. sprawdzali, czy wszyscy podróżujący mieli prawidłowo założone maseczki. Dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu zapomnieli zakrycia twarzy były rozdawane maseczki oraz ulotki informacyjne przypominające o kluczowych zasadach bezpieczeństwa. Akcja będzie kontynuowana w najbliższych tygodniach przez Straż Miejską.

Akcja MASKA 2020 jest organizowana przez Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej w partnerstwie z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego UM w Bielsku-Białej oraz Strażą Miejską w Bielsku-Białej i Miejskim Zakładem Komunikacyjnym w Bielsku-Białej Sp. z o.o.

Polecane posty