Kursowanie linii nr 7 w dniach 31 października i 1 listopada br.

Informujemy, że w dniach 31 października i 1 listopada 2020 r. autobusy linii nr 7 zostają skrócone do relacji Kamienica – Wapienica Dzwonkowa i będą kursować wg. specjalnego rozkładu jazdy.

W godzinach od 8:00 do 18:00 uruchomione zostają dodatkowe autobusy na podstawowej trasie przejazdu linii nr 7 kursujące w relacji Kamienica – Wapienica Dzwonkowa co 30 minut.

Ponadto w godzinach od 8:00 do 18:00 uruchomione zostają dodatkowe autobusy na wariantowej trasie przejazdu linii nr 7 kursujące w relacji Kamienica – Osiedle Kopernika przez ul. Grunwaldzką co 30 minut.

UWAGA – zmieniona trasa przejazdu kursów wariantowych!

W kierunku Os. Kopernika kursy wariantowe od przystanku Piastowska Lubertowicza zostają skierowane ul. Listopadową, ul. Grunwaldzką, ul. Browarną, ul. Cieszyńską oraz ul. Jesionową.
W kierunku Kamienicy kursy wariantowe od przystanku Osiedle Kopernika zostają poprowadzone ul. Jesionową, ul. Cieszyńską, ul. Browarną, ul. Grunwaldzką, ul. Wyspiańskiego.

Na wariantowej trasie przejazdu do Osiedla Kopernika nie będą obsługiwane przystanki: Wyspiańskiego Piastowska, Wyspiańskiego Szpital oraz Sobieskiego Wyspiańskiego.
Dodatkowo obsługiwane będą przystanki: Grunwaldzka Szpital oraz Osiedle Kopernika.

Trasa przejazdu autobusów realizujących kursy podstawowe nie ulega zmianie.

W przypadku występujących przepełnień na kursach podstawowych uruchomione zostaną dodatkowe autobusy BIS.

W dniach od 30 października do 2 listopada 2020 r. uruchomiony zostaje dodatkowy przystanek w kierunku Kamienicy – Karpacka Cmentarz.

Rozkład jazdy linii nr 7 kier. Kamienica – ważny w dniach 31 października i 1 listopada 2020 r.

Rozkład jazdy linii nr 7 kier. Wapienica Dzwonkowa / Osiedle Kopernika – ważny w dniach 31 października i 1 listopada 2020 r.

Lokalizacja dodatkowego przystanku:

Kamienica
Kamienica

Trasę przejazdu kursów podstawowych oraz wariantowych linii nr 7 w dniach 31 października i 1 listopada 2020 r. prezentuje schemat:

Schemat kursowania linii nr 7 w dniach 31 października i 1 listopada 2020 r.
Schemat kursowania linii nr 7 w dniach 31 października i 1 listopada 2020 r.

Polecane posty