125 lat komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej

Z okazji zbliżającej się – 125 rocznicy uruchomienia komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej, przypadającej w dniu 11 grudnia br. na bocznych szybach wszystkich autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o., zamieszczone zostały okolicznościowe grafiki prezentujące historię komunikacji – począwszy od historycznego tramwaju po eksploatowany obecnie autobus. Ponadto okolicznościowe naklejki zamieszczono na tylnych szybach kilku autobusów marki Solaris.

Podczas mającego miejsce w dniu 22 września briefingu prasowego z okazji “Europejskiego Dnia Bez Samochodu”, Jarosław Klimaszewski – Prezydent Bielska-Białej zaprezentował nowe okolicznościowe rewersy biletów jednorazowych i okresowych (na wszystkie linie miejskie) z okolicznościowymi grafikami upamiętniającymi 125 lat komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej.

Pamiątkowe bilety można zakupić w punktach obsługi pasażera (kasach biletowych MZK) – lista punktów oraz godziny otwarcia są dostępne w zakładce punkty sprzedaży biletów. Liczba biletów jest ograniczona.

Polecane posty